Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Perpustakaan Tun Abdul Razak Kejuruteraan

Search using first names, last names or emails:


Nama Jawatan Fungsi Email Nom. Tel
PEJABAT KETUA PUSTAKAWAN
Ts. Noor Hidayat Bin Adnan Ketua Pustakawan   norhi567@uitm.edu.my 03-5544 2006
BAHAGIAN PERKHIDMATAN PELANGGAN
Rizana binti Mohd Radwan Pustakawan Kanan Ketua rizana405@uitm.edu.my 03-5544 3812
Unit Penyelidikan, Pembelajaran & Rujukan
Mohd Fitri Bin Ruslan Pembantu Pustakawan Tertinggi Staf mfitri399@uitm.edu.my 03-5544 3814
Unit Pemasaran & Publisiti
Mohd Farid Bin Mohamed Said Pembantu Pustakawan Kanan Staf mfarid425@uitm.edu.my 03-5544 8099
Nur Fatin Binti Tohar Pembantu Pustakawan Staf nurfatin9555@uitm.edu.my 03-5544 8099
Unit Perkhidmatan Pelanggan
Norhasima Binti Hashim Pembantu Pustakawan Kanan Staf norhasimah@uitm.edu.my 03-5544 8099
Muhamad Affendi Bin Manshor Pembantu Pustakawan Staf affendi7316@uitm.edu.my 03-5544 3814
Mohd Asmawi Bin Mohamed Pembantu Pustakawan Staf asmawi1877@uitm.edu.my 03-5544 8099
Mohd. Fareez Bin Mohd. Zaini Pembantu Pustakawan Staf fareez8360@uitm.edu.my 03-5544 3814
Nur Sakeenah Binti Mahbub Pembantu Pustakawan Staf nsakeenah@uitm.edu.my 03-5544 8099
Unit Pembangunan Bahan
Norsaliha Binti Mad Mudin Pembantu Pustakawan Staf norsaliha@uitm.edu.my 03-5544 8099
Kaunter Perkhidmatan Pelanggan PTAR KEJURUTERAAN 03-5544 3813
Kaunter Perkhidmatan ANNEX PTAR KEJURUTERAAN 03-5544 3871
Pusat IT PTAR KEJURUTERAAN 03-5544 3816